Lifestyle

Współczesna czarownica

Tym razem postanowiłam poruszyć temat magicznej literatury i napisać kilka słów o książce “Współczesna czarownica”, którą wczoraj skończyłam czytać. Jest to książka autorstwa Deborah Blake, współzałożycielki znanego w USA pogańskiego stowarzyszenia Blue Moon Circle.


Książka traktuje o tym jak uczynić swoje życie bardziej magicznym. Możemy znaleźć w niej kilka praktycznych metod na przygotowanie rytualnego ołtarza, nawiązania więzi z naturą oraz Bogiem i Boginią czyli głównymi wiccańskimi bóstwami. Dla mnie najfajniejsze w tej książce jest to, że jej autorka pisząc ją brała pod uwagę to, że sytuacja życiowa każdej czarownicy, wiedźmy, wróżki czy innej osoby zajmującej się magią, jest różna. W mojej rodzinie tylko ja wybrałam taką ścieżkę życia i tylko ja potrafię wróżyć z kart tarota i run. Większość członków mojej rodziny nie przywiązuje wagi do tego czym teraz się zajmuje, ale mojej mamie mój sposób na życie przypadł do gustu. 


Wracając jednak do tematu książki jest ona łatwa, przyjemna i bardzo szybko się ją czyta w związku z czym polecam ją każdemu, nawet osobom, które nie zajmują się magią. Kto wie może po jej przeczytaniu odkryją w sobie nowe powołanie.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *