Rytuały

Zamrażanie wrogów i innych negatywnych energii

Miałam dziś ochotę napisać kolejny post o kartach tarota, ale obserwując posty innych osób na Facebooku zauważyłam, że kilka osób poszukuje instrukcji jak wykonać ludowy rytuał magiczny dotyczący zamrażania energii ludzi, których nie lubimy lub, którzy w jakiś sposób nam szkodzą. Postanowiłam wyjść na przeciw potrzebom tych ludzi i zrobić wpis odnośnie tego rytuału. Jest on naprawdę bardzo łatwy i bezpieczny, ponieważ nie wymaga ani otwierania ani zamykania kręgu czy wzywania żywiołów.
Oto lista rzeczy, których będziemy potrzebować do wykonania tego rytuału:

  • świeca ołtarzowa
  • kubek
  • karteczka papieru
  • pióro lub długopis
  • trochę wody

Jak należy wykonać rytuał? Tak jak przy każdym innym rytuale najpierw zapalamy białą świecę i pozwalamy palić się jej przez 10 minut. Po upływie tego czasu piszemy na karteczce imię i nazwisko osoby, której energię chcemy zamrozić, wrzucamy ją do kubka, zalewamy wodą, tak aby tej kartki nie było widać i wstawiamy ten kubek do lodówki lub zamrażalnika. 


Jak widzicie nie jest to trudne działanie a z tego, co wiem jest ono dość skuteczne, choć osobiście jeszcze nie miałam okazji go na sobie wypróbować, gdyż na moje szczęście nie mam w swoim najbliższym otoczeniu osoby, którą chciałabym zamrozić.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *