Praca i Finanse: W 2024 roku zodiakalny Baran będzie miał możliwość odnieść zawodowy i finansowy sukces, ale niestety będzie on okupiony ogromnymi wyrzeczeniami. 

Miłość: Zodiakalny Baran będący w związku w tym roku będzie wykazywał się odpowiedzialnością za związek i gotowością do pracy nad związkiem. Single spod tego znaku natomiast mogą zacząć szukać drugiej połówki nie z potrzeby serca lecz z rozsądku. Warto się zastanowić więc czy takie podejście jest dobre?

Zdrowie: O ile fizycznie zodiakalny Baran będzie się dobrze czuł, o tyle może zmagać się z problemami psychicznymi, duchowymi. Będzie to dla niego czas, w którym będzie pogłębiał swoją wiarę.

Planeta: Mars

Żywioł: Ogień

Kamień: ametyst, szafir

Praca i finanse: Jeżeli zodiakalny Byk zaufa swoim umiejętnościom, wiedzy oraz intuicji odniesie w 2024 roku zawodowy sukces, który diametralnie wpłynie na jego sytuację finansową.

Miłość: Zodiakalne Byki będące w związku będą w tym roku spełnione do tego stopnia, że zapragną powiększenia rodziny. Dla singli spod tego znaku to również będzie bardzo dobry czas, gdyż przyniesie z sobą pozytywne zmiany.

Zdrowie: Zodiakalny Byk powinien zadbać o odpowiedni poziom elektrolitów w organiźmie.

Planeta: Wenus

Żywioł: Ziemia

Kamień: agat, szmaragd

Praca i finanse: Zodiakalne Bliźnięta mogą na gruncie zawodowym mieć poczucie, że są przez kogoś manipulowane w związku z czym mogą posyanowić spróbować swoich sił jako samozatrudnieni lub postawią na zmianę kwalifikacji.

Miłość: Zarówno dla singli spod znaku Bliźniąt, jak i tych, którzy są w związkach ten rok może okazać się trudny. Singlom będzie trudno znieść ich samotność a zaangażowaniu w nową relację też cały czas coś będzie przeszkadzać, ci zaś, którzy nie są sami będą zapominali o swoich partnerach i może im być trudno uświadomić sobie, że swoim zachowaniem ranią ukochaną osobę.

Zdrowie: Zodiakalne Bliźnięta powinny zadbać o swój układ nerwowy oraz płciowo-moczowy.

Planeta: Merkury

Żywioł: Powietrze

Kamień: chalcedon, beryl

Praca i finanse: Rok 2024 może nie być prosty dla zodiakalnego Raka, gdyż być może przez dłuższy czas będzie on poszukiwał pracy lub zmagał się z kłopotami w pracy, którą wykonuje. 

Miłość: Zodiakalny Rak będący w związku będzie się w tym roku wykazywał szczególną troską, czułością i szczerością w stosunku do swojej drugiej połówki. Natomiast osoby samotne spod tego znaku powinny uwierzyć w miłość jak grom z jasnego nieba.

Zdrowie: Zodiakalny rak powinien zadbać o zharmonizowanie swego ciała i umysłu.

Planeta: Księżyc

Żywioł: Woda

Kamień: Onyks, Kameal

Praca i finanse: Zodiakalny Lew w tym roku odkryje w sobie zdolności przywódcze. Być może niektórzy będą odkryją misję swego życia w pracy służącej społeczeństwu. Ci zaś, którzy pozostają bez pracy postawią na pracę fizyczną. 

Miłość: Osoby będące w związku będą spełnione i szczęśliwe, natomiast te, które są samotne, uświadomią sobie, że jest to tylko kwestia ich wyboru i gdy postanowią to zmienić na ich drodze na pewno pojawi się ktoś odpowiedni.

Zdrowie: Mężczyźni spod tego znaku będą pełni sił witalnych, natomiast u kobiet może pojawić się bardzo silny instynkt macierzyński.

Planeta: Słońce

Żywioł: Ogień

Kamień: Bursztyn, Topaz

Praca i finanse: W 2024 roku zodiakalne Panny mogą zostać narażone na ogromną rywalizację na gruncie zawodowym, co nie dla wszystkich osób spod tego znaku może być łatwe do zniesienia. Ci zaś, którzy sobie z taką sytuacją poradzą mogą mieć nadzieję na awans, który poprawi ich sytuację finansową.

Miłość: Osoby będące w związku mogą się mierzyć w swoich relacjach z emocjonalnymi kryzysami. Ci zaś, którzy są samotni powinni pamiętać, że aby nie zostać zranionym warto angażować się stopniowo i adekwatnie do zaangażowania potencjalnego partnera.

Zdrowie: Zodiakalne Panny mogą zmagać się z problemami kardiologicznymi oraz utratą energii, warto więc unikać napojów energetycznych i poważnie podejść do badań okresowych.Planeta: MerkuryŻywioł: ZiemiaKamień: Jaspis, Nefryt

Praca i finanse: Zodiakalne Wagi pracujące na etacie mogą być spokojne o swoją sytuację i zawodową, te zaś, które poszukują pracy muszą pamiętać, że im większy będzie ich wysiłek, tym leprzy przyniesie on efekt.

Miłość: Osoby żyjące w związku będą odczuwały spokój, miłość i harmonię, co jeszcze bardziej wpłynie na ich ognisko domowe, natomiast single spod znaku Wagi postanowią być bardziej otwarte w kontaktach z innymi ludźmi. 

Zdrowie: Zodiakalne Wagi powinny szczególną uwagę zwrócić na stan swoich stawów.

Planeta: Wenus

Żywioł: Powietrze

Kamienie: Akwamaryn, Opal

Praca i finanse: Zodiakalne Skorpiony w 2024 roku postawią na rozwój osobisty stricte związany z budowaniem własnej marki a tym samym firmy od podstaw, pracy będzie dużo, ale z czasem zacznie ona przynosić dobre wyniki.

Miłość: Być może 2024 rok samotnym zodiakalnym Skorpionem przyniesie możliwość nawiązania romansu lub związku na odległość, zaś skorpiony będące w związku muszą się liczyć z tym, że to, co będzie się działo w ich relacjach może mieć bardzo gwałtowny charakter.

Zdrowie: Zodiakalny Skorpion powinien szczególną uwagę poświęcić układowi płciowemu.

Planeta: Pluton

Żywioł: Woda

Kamień: Topaz, Tygrysie Oko

Praca i finanse: Obecny rok będzie świetnym czasem dla zodiakalnego Strzelca na założenie własnej firmy lub na pracę w korporacji. Będzie to dla Strzelca możliwość rozwoju i poprawy swojej sytuacji finansowej.

Miłość: Związki zodiakalnych Strzelców staną się w tym roku bardzo dojrzałymi relacjami. Ci zaś, którzy są singlami mogą odczuwać potrzebę zaopiekowania się kimś lub czymś, warto więc wziąć pod uwagę działalność charytatywną.

Zdrowie: Jeśli zodiakalny Strzelec chce cieszyć się dobrym samopoczuciem przez cały rok, musi nauczyć się dobrze gospodarować własną energią.

Planeta: Jowisz

Żywioł: Ogień

Kamień: Turkus, Rubin

Praca i finanse: Dla zodiakalnego Koziorożca wraz z 2024 rokiem nadchodzi czas zmian, zmiany te mogą dotyczyć zarówno warunków pracy jak i innych sposobów zarabiania pieniędzy.

Miłość: Koziorożce będące w związkach powinny wystrzegać się nudy i rutyny, które mogą sprawić, że Koziorożec zniechęci się do swojej drugiej połówki. Single natomiast muszą uważać na to, w kim lokują swoje uczucia.

Zdrowie: Zodiakalny Koziorożec powinien zadbać o swoje ciśnienie.

Planeta: Saturn

Żywioł: Ziemia

Kamień: Malahit, Kwarc Różowy

Praca i finanse: Rok 2024 przyniesie zodiakalnemu Wodnikowi pozytywną zmianę w finansach, jednak aby do tego doszło Wodnik musi zaufać swojej intuicji i uwierzyć w to, że jego praca ma sens.

Miłość: W związku Wodnikowi może brakować szczerości i ciepła, w związku z czym może dojść do ochłodzenia relacji pomiędzy partnerami. Single natomiast nie będą odczuwali potrzeby bycia w związku.

Zdrowie: Wodnik powinien zadbać o zdrowie układu rozrodczego.

Planeta: Uran

Żywioł: Powietrze

Kamień: Ametyst, Szafir

Praca i finanse: Zodiakalne Ryby w 2024 roku będą na gruncie zawodowym bardzo kreatywne jednakże mogą mieć kłopoty z podejmowaniem decyzji.

Miłość: Związki zodiakalnych Ryb w tym roku będą bardzo trudne, partnerzy wzajemnie będą na siebie działać bardzo negatywnie. Samotni natomiast nie będą potrafili wejść w nową relację.

Zdrowie: Zodiakalne Ryby mogą mieć kłopoty z osiągnięciem wewnętrznej harmonii, warto więc pomyśleć o praktykowaniu medytacji.

Planeta: Neptun 

Żywioł: Woda
Kamień: jaspis, hematyt