Czarostwo Runy

Skrypt runiczny na pomyślne załatwienie spraw urzędowych

Dawno mnie tutaj nie było, ale myślę, że krótka przerwa nie zaszkodziła moim czytelnikom, bo mieli czas na przyswojenie magicznej wiedzy. Chciałabym Wam też powiedzieć, co spowodowało tę przerwę. Otóż, za trzy tygodnie razem z lokalnym stowarzyszeniem osób niepełnosprawnych “Prometeus” wyjeżdżam na tygodniową wycieczkę do małej włoskiej miejscowości – Pretoro. Jak do tej pory jeszcze nigdy nie byłam za granicą w związku z czym jest kilka spraw, nazwijmy to, urzędowych, które musiałam załatwić.  Jedną z takich spraw było wyrobienie sobie Europejskiej Karty Zdrowia, która podczas takich wyjazdów jest dokumentem koniecznym. Właśnie kwestia wyrobienia tej karty sprawiła, że postanowiłam napisać post o skrypcie runicznym, który warto mieć przy sobie w portfelu, gdy wybieramy się do jakiegokolwiek urzędu, by coś załatwić.


Skrypt ten składa się z sześciu znaków runicznych, takich jak: MannazFehuNaudiz, NaudizFehuAlgiz. Oczywiście przy tworzeniu skryptu trzeba pamiętać o tym, by namalować go na białej kartce, czarnym lub czerwonym kolorem.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *