Lifestyle

Oczyść swoją poduszkę i miej piękne sny

Kilka dni temu całkowicie zrezygnowałam z używania poduszek podczas snu, teraz śpię całkowicie na płasko i bardzo sobie chwalę taki sposób snu. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że nie kazdy jest w stanie tak spać i większość osób po prostu potrzebuję poduszek. Nie wszyscy jednak wiedzą, że poduszki, na których śpimy mają podobną moc jak przedstawiony w serii o Harrym Potterze znicz do gry w quiditcha, który miał pamięć ciała. Świat snów jest alternatywnym wszechświatem, dlatego twoja poduszka pełna jest różnego rodzaju energii z twoich snów, zarówno tych dobrych, jak i tych koszmarnych. Pamiętaj, aby nigdy nikomu nie pożyczać swojej poduszki, nigdy nie siadaj i nie stawiaj na niej stóp, regularnie oczyszczaj swoją poduszkę z energetycznych brudków.

Jak oczyścić swoją poduszkę?

Po pierwsze zostaw ją rano wystawioną na działanie promieni słonecznych, najlepiej z obu stron. Po drugie zadaj jej silne ciosy, aby aktywować energię słoneczną. Aktywując energię powtórz trzy razy następujące słowa:

Wszystko, co jest w środku i co jest złe, niekorzystne, wychodzi z mojej poduszki. Zabieram niepokój, złe sny, lęki oraz złe myśli i rezerwuję dla siebie każdy dobry sen, każde dobre życzenie i każdy zdrowy odpoczynek. Otwieram się na dobro podarowane mi przez Wszechświat. Proszę, aby moje sny były odkrywcze, prorocze i spokojne. Niech tak się stanie!

Na zakończenie tego posta chciałabym Wam polecić sprawdzoną przeze mnie, ekologiczną i przede wszystkim zdrową markę pościeli – Very Funny. W ofercie znajdziecie takie rzeczy jak:

  • pościel dla dzieci
  • beciki
  • poduszki przeciwzmarszczkowe
  • pościel bawełniana dla dzieci i dorosłych
  • poszewki na poduszki
  • prześcieradła

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *