Blog porusza tematykę kart Tarota, magicznych obrzędów, ziół, kamieni, innych ezoterycznych gadżetach oraz zdrowotno-urodową.

O autorce
Nazywam się Kamila Kościelniak i dziękuję, że odwiedzasz blog. Urodziłam się 10 listopada 1990 roku w Blachowni. Na co dzień mieszkam w okolicach Częstochowy.
Interesuje się bardzo wieloma rzeczami, obecnie najbardziej interesuje się ezoteryką i magią. Pierwszy kontakt z tarotem i ezoteryką miałam już jako piętnastoletnia dziewczynka.
Wróżę z kart Tarota Marsylskiego oraz run, wykonuję także sesje dwupunktu, niebawem poszerzę swoją działalność o pracę z wahadełkiem 7 czakr i magię rytualną. 

W lipcu 2019 r. ukończyłam kurs Posługiwania się metodą dwupunktową, natomiast w maju 2020 roku ukończyłam kurs Przyciągania Obfitości Metodą Deepak Chopra.

15 stycznia 2023 roku ukończyłam Seminarium Reiki Usui I stopień. 15 stycznia 2023 roku ukończyłam Seminarium Reiki Usui I stopień.

Jak wygląda współpraca?

W kontaktach z klientem staram się zrozumieć istotę problemu i pomóc, nie oceniam osób, które proszą o radę, Jestem tylko po to, by przekazywać to, co mówią karty.