Rytuały

Magiczny sposób na spokojne dzieci

Dawno mnie tu nie było, chociaż nie tak do końca, ponieważ opublikowałam kilka lifestyle’owych postów na Instagramie. Dawno też nie publikowałam nic o magii praktycznej, więc nadszedł czas na nadrobienie zaległości. Post ten jak widzicie na zdjęciu będzie dotyczył magii świec.
Rytuał, który zaraz tutaj opiszę sprawia, że dzieci, z którymi obcujemy są spokojniejsze, tak więc jest to dobry post nie tylko dla rodziców, ale także dla nauczycieli.
Do wykonania tego rytuału potrzebujemy:

  • niebieską świecę,
  • kartkę,
  • długopis.

Aby wykonać rytuał zapalamy świecę i czekamy dziesięć minut. Po tym czasie tworzymy na tej kartce listę dzieci, które chcemy uspokoić, ochronić. Gdy już mamy listę wypowiadamy następujące zaklęcie:

Ja [imię i nazwisko] ochraniam Was, oczyszczam, daje Wam spokój w wasze głowy i serca. Dla dobra wszystkich, bez szkody dla nikogo.

Po wypowiedzeniu tych słów spalamy tę listę osób w płomieniu świecy i czekamy aż świeca wypali się do końca. Resztki świecy jak po każdym innym rytuale oddajemy, któremuś z żywiołów czyli np. spuszamy w toalecie lub zakopujemy w ziemi.
Źródło: Joanna Wiśniewska

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *