Lifestyle

Bóg zawsze znajdzie Ci pracę

Dziś postanowiłam napisać Wam post o książce, którą czytałam już jakiś czas temu. Nie jest to książka o magii ani o ezoteryce, ale wychodzę z założenia, że tarocistki, wróżki, szeptuchy i wiedźmy nie są tylko od tego, by przepowiadać, przyszłość czy czynić magię praktyczną, ale także przewodnikami duchowymi i doradcami życiowymi.


Przechodząc jednak do tematu książki, to zetknęłam się z nią w momencie, kiedy w redakcji, z którą współpracuję pojawiły się problemy z wypłacalnością. Co prawda książka ta nie pomogła mi w rozwiązaniu problemów z wypłacalnością naczelnego, ale pozwoliła na inne spojrzenie na tę sprawę. To właśnie dzięki tej książce postanowiłam zainwestować drobną kwotę pieniędzy w to, by przerobić blog www.tarotmarsylski.blogspot.com na www.tarotmarsylski.pl i chociaż spróbować w przyszłości uczynić z tego biznes, który z czasem da mi pieniądze.


Książka ta składa się z 50 krótkich rozdziałów, które autorka traktuje jak lekcje dla czytelnika. W rzeczywistości te krótkie lekcje są tak naprawdę psychologicznymi anegdotami z życia zawodowego autorki, które dość mocno są powiązane z jej wiarą w Boga, ale to nic nie szkodzi, ponieważ osoby zajmujące się magią i ezoteryką też wierzą w Boga Ojca i Boginię Matkę. Regina Brett jasno pisze w tej książce, że to właśnie dzięki analizie swoich sukcesów i porażek zawodowych czy też popełnionych błędów teraz znajduje się w takim a nie innym punkcie swego życia. 


Książka jest łatwa i przyjemna, choć daje do myślenia i skłania do analizy. Mnie przeczytanie tej książki zajęło jakieś trzy dni i tak sobie myślę, że gdyby ktoś postronny mógł rzucić okiem na mój blog i planner, który zaczęłam prowadzić z początkiem tego miesiąca doszedłby do wniosku, że był to czas bardzo dobrze wykorzystany, co teraz przekłada się też na to, że w pracy i w życiu staram się być bardziej produktywna.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *