Aromaterapia Czarostwo

Olejek na zdrowy sen

Od dnia kiedy założyłam tę stronę chyba jeszcze nigdy nie opublikowałam posta wcześniej niż w okolicach godziny osiemnastej, ale zawsze musi być ten pierwszy raz zwłaszcza, gdy chce jest się nastawionym na potrzeby czytelników.


Do opublikowania tego wpisu zainspirowały mnie problemy ze snem mojego dziesięciomiesiecznego siostrzeńca, który z tego, co mówi mi moja siostra po pierwsze dość mocno odbiera energię księżyca a po drugie ma kłopoty z wchodzeniem w fazę REM. Ja osobiście również zmagam się z tym problemem, dlatego też często słucham przed snem nagrań typu “Delta snu”. Myślę jednak, że dla ludzi mieszkających w bloku lepszym sposobem będzie stosowanie olejku na zdrowy sen, poniżej znajdziecie grafikę ze składnikami, które po prostu wystarczy wymieszać.

Grafika niebawem pojawi się także na moim Instagramie, by nie tylko ci, którzy korzystają z komputerów i laptopów mogli z niej korzystać, ale także ci, którzy korzystają z tabletów i komórek.  Decydując się na korzystanie z tego olejku warto pamiętać, że trzeba nim posmarować: czoło, skronie, nadgarstki oraz stopy.
Źródło: Wiedźmowy Zakątek

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *