Kultura i Tradycja

Dzień Anioła Stróża i kilka słów o Arielu, który mnie strzeże

Chór: Cnoty,Formacja: Słońca,
Kolor: różowy i wszystkie kolory tęczy,
Godzina najwyższej aktywności: 15:00 – 15:20,
Obszary działania: uczelnia, praca, zdrowie, ezoteryka, intuicja, misja życiowa, rozwój osobisty,
Dni tygodnia: piątek, niedziela.
Motto: Istnieć, promieniując światłem miłości i współczucia.

Ariel jest aniołem Objawienia. W pismach koptyjskich, apokryficznych i judeochrześcijańskich ukazywany jest jako anioł, nadzorujący świat natury i podziemi. Na wizerunkach często jest przedstawiany jako cherubin z głową przypominającą lwa lub sfinksa. Natomiast w sztuce ukazywany jest jako anioł męski lub żeński z planetą Ziemią lub żywiołami natury takimi jak woda czy ogień albo elementy ziemi co wskazuje na jego zadanie jakim jest opieka nad ziemskimi stworzeniami.

Jest archaniołem który surowo karze wszystkich, którzy zboczyli z prawidłowej ścieżki i przeszli na stronę zła, szkodzą innym, zarówno ludziom, ale także zwierzętom, roślinom i naturze. Ariel kocha wszystkie żywe istoty i chętnie niesie im pomoc. Szczególne wsparcie niesie ludziom. Sprawuje nadzór nad ochroną i gojeniem się ran flory i fauny. Zapewnia uzdrowienie zwierząt. Jest aniołem współpracującym z archaniołem Rafaelem, pomagając mu w procesach leczenia. Możemy prosić go o pomoc w dbaniu o środowisko. Pomaga odkryć tajemnice natury i duchowości. Przekazuje bożą prawdę poprzez sny, wyrocznię oraz przepowiednie. Tym, którymi się opiekuje pomaga uwolnić się od życiowych cierpień. Obdarza zdolnościami jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Chroni przed wypadkami oraz zapewnia dobrą sytuację finansową i materialną.

Urodzeni w dniach jego panowania obdarzeni są bardzo silnym magnetyzmem, bystrym umysłem, spostrzegawczością i wyostrzonymi zmysłami. Potrafią rozwiązywać najtrudniejsze problemy, podejmują rozważne i przemyślane decyzje, nie działają pochopnie. Są odważni, waleczni i pewni tego, co robią. Dzięki swojej kreatywności dokonują ważnych odkryć a w głowie ciągle rodzą im się nowe pomysły. Często otrzymują przekazy podczas snu. Pomocne im są zdolności parapsychologiczne i ponadzmysłowe. Mają powodzenie u płci przeciwnej, gdyż są atrakcyjnymi osobami, potrafią uwodzić, prowokować i flirtować. Cechuje ich mądre podejście do życia, silna wola, poczucie obowiązku i życzliwe usposobienie względem otoczenia. Nie ulegają wpływom innych ludzi, gdyż potrafią realnie ocenić sytuację, kierując się sercem oraz intuicją.

W negatywnym kontekście są skłonni do popełniania głupstw, podejmują niewłaściwe decyzje, nie potrafią myśleć logicznie oraz wyciągać wniosków. 

Ariel prosi nas, byśmy umieli znaleźć czas na przyjrzenie się sobie, by odkryć kim naprawdę jesteśmy. Zwracajmy uwagę na dźwięki. Niech dojrzewa w nas ziarno boskości dzięki Miłości, która jest Słońcem dla roślinki w nas wzrastającej. Rizwijajmy to uczucie obdarzając nim innych i kierujmy się sercem w naszych działaniach.

Źródło: www.anielskaoaza.blogspot.com

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *