Astrologia

Otwarcie Bramy Lwa

Dziś Otwarcie Bramy Lwa. Co to znaczy i czym jest Brama Lwa? Brama Lwa jest także nazywana Portalem 88. Tego dnia, na niebie, pojawia się bardzo specyficzny układ Słońca, które znajduje się w znaku Lwa, Ziemi oraz Syriusza. Według znawców kosmosu to fascynująca konfiguracja, która otwiera przepływ energii kosmicznej. Tego dnia, tak samo jak w Halloween, granica pomiędzy tym, co duchowe, a tym, co materialne jest bardzo cienka. Tym samym jest to najlepszy czas na:

  • przyjęcie od Wszechświata obfitości, którą chce nam podarować,
  • rozstrzygnięcie dylematów osobistych, które zawsze w jakiś sposób blokują nasze działania,
  • dokonanie przełomu w naszej świadomości.

Z reguły, pisząc posty tutaj, staram się, aby były one jak najbardziej profesjonalne, merytoryczne, dziś jednak chcę Wam opowiedzieć trochę o moim własnym doświadczeniu w związku z dzisiejszym wydarzeniem. Pięć miesięcy temu, z takich czy innych powodów, zakończyłam długoletnią przyjaźń z ówczesnym przyjacielem i jego znajomymi. Biorąc pod uwagę fakt, że była to 19-letnia przyjaźń, było to dosyć trudne przeżycie. Czas, praca nad sobą i swoim wnętrzem oraz wydarzenia, które rozegrały się później, w zasadzie około dwa tygodnie temu, sprawiły jednak, że na zakończenie przyjaźni zaczęłam inaczej patrzeć. Dla mnie to po prostu nowy początek, punkt zero. Chciałabym taki punkt zero osiągnąć w sprawach osobistych i szczerze Wam powiem, że od kiedy Słońce weszło w znak Lwa, to pragnienie jest naprawdę bardzo silne. Nie da się więc zaprzeczyć, że energia kosmosu bezsprzecznie działa na nas – na ludzi.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *