Astrologia

Nów Księżyca w Czerwcu

Jutro, czyli 10 czerwca, Księżyc będzie w nowiu. Warto więc wiedzieć, że jego natura jest zmienna, tak jak natura kobiet. W tym czasie możemy próbować stworzyć hierarchię naszych działań i doświadczeń. Osoby bardziej wrażliwe mogą odczuwać potrzebę wsłuchiwania się w siebie i odkrywania siebie samych na różnych płaszczyznach. Dla wszystkich przeciążonych na poziomie głowy, będzie to dobry czas na oczyszczenie oraz intelektualny reset, w efekcie będziemy otwarci na nowe pomysły. Osoby filantropijne będą starały się w tym czasie wspierać nowe idee, wizje oraz kierunki rozwoju. Nów księżyca będzie też dibrym momentem na oczyszczenie swojego otoczenia nie tylko z negatywnej energii, ale także negatywnych ludzi i mało pozytywnych informacji. Nie bądźmy także zaskoczeni, gdy pewne rzeczy będą się działy same.

Moonboard czyli zaprojektuj własne marzenia 

Nie od dziś wiadomo, że Wszechświat słyszy nasze myśli i intencje, dlatego warto w czasie nowiu wykonać mapę marzeń z intencją ich spełnienia. Najlepiej by było, gdyby miała ona postać graficzną, gdyż wizualizacja pomaga osiągnąć cel.

Ja swoją mapę na pewno wykonam w nocy, więc śledźcie mój Instagram.☺

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *