Lifestyle

Zestaw księżycowy – haul zakupowy

Kiedy zaczęłam na serio interesować się magią, dowiedziałam się o istnieniu Czaromarownika. Czaromarownik to magiczny kalendarz i dziennik w jednym. Gdy po raz pierwszy usłyszałam o tym wydaniu była już połowa bieżącego roku, więc nie zanawiałam już czaromarownika na 2018 tylko postanowiłam poczekać do końca roku i kupić ten kalendarz na rok następny. 


Kiedy dowiedziałam się, że 1 października odbędzie się premiera najnowszego kalendarza, chciałam jak zwykle kupić go za pośrednictwem Allegro, ale jedna z koleżanek, która również zajmuje się magią powiedziała mi, że w sklepie Czary Mary jest promocja na zestaw księżycowy na który składa się: Czaromarownik, kubek oraz ekologiczna torba na zakupy. W czasie promocji zestaw ten kosztował 50 zł, więc nie zastanawiałam się długo i 2 października złożyłam zamówienie. 

Na realizację zamówienia czekałam dwa tygodnie czyli dość długo jak na renomowany sklep. Powiem wam szczerze, że nawet zaczęłam się denerwować iż moje zamówienie nie zostanie zrealizowane w związku z czym skontaktowałam się ze sklepem Czary Mary i opisałam sytuację. Na drugi dzień dostałam mailową odpowiedź, że moje zamówienie zostanie dostarczone w ciągu dwóch dni a w ramach rekompensaty za długi czas oczekiwania dostanę mały gratis. Tym gratisem jest Smocza krew, którą widzicie na pierwszym zdjęciu w tym małym białym pudełeczku. Czas oczekiwania był długi i nie zabrakło w tym wszystkim mojego zdenerwowania, ale mimo to polecam wszystkim Czary Mary (www.czarymary.pl)

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *