Runy

Skrypt runiczny na przyciągnięcie konkretnych rzeczy

Dziś chciałam Wam pokazać nie jeden, ale aż trzy skrypty runiczne. Pierwszy na przyciągnięcie miłości, który sama również posiadam, bo naprawdę bardzo wierzę w to, że pomoże mi on przyciągnąć, jeśli nie miłość to chociaż, uwagę mężczyzny o którym w ostatnim czasie nie mogę przestać myśleć.

Zdecydowałam się na ten skrypt, ponieważ kilka dni wcześniej przeprowadziłam w mediach społecznościowych ankietę, w której zapytałam o to, co powinnam w tej sytuacji zrobić. Jak widzicie powyżej 66% głosujących wybrało runy na przyciągnięcie tego chłopaka. Przez bardzo wiele lat byłam zakochana w kimś innym i mimo tego że nigdy nie był to dla mnie powód do szczęścia i radości, to zawsze wychodziłam z założenia, że tak już będzie zawsze, teraz trudno mi się przyznać do tego, że zależy mi na kimś nowym, ale cieszę się, że wyniki głosowania są takie a nie inne. Szkoda tylko, że nie mam pomysłu i odwagi do tego, by spróbować się do niego zbliżyć… Wracając jednak do samego skryptu to składa się on z run: KenazMannazFehuKenaz. W moim przypadku tak się szczęśliwie złożyło, że runa Kenaz jest runą osobistą tej osoby, którą chciałabym przyciągnąć.

Kolejny skrypt na pewno przyda się nowożeńcom, którzy w dużym stopniu często chcą zbudować własny dom. Ten skrypt składa się z następujących run: KenazOdalaFehuKenaz i wspiera zarówno budowę jak i zakup domu.

Trzeci skrypt, to skrypt na przyciągnięcie samochodu, również składający się z czterech run, takich jak: KenazRaido czyli runa podróży, Fehu czyli runa pieniędzy i zamykająca skrypt Kenaz a konkretnie jej lustrzane odbicie.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *