Czarostwo Kamienie

Onyks – siła i moc w samotności

Kamień ten pomoże ci stać się kowalem własnego losu. Pogłębia poczucie kontroli nad własnym życiem, jego moc jest naprawdę duża. Osoby noszące biżuterię z onyksu cechują się determinacją, wytwałością, odwagą oraz stanowczością, niestety, bardzo często mają jednak problemy z nawiązywaniem głębszych relacji.


Jeżeli często musisz stawiać czoła sytuacjom stresowym lub masz problem z podejmowaniem decyzji – onyks jest kamieniem dla Ciebie. Jest to także bardzo dobry kamień dla osób po tak traumatycznych przeżyciach jak, np. nieudane małżeństwo, ponieważ pomaga w uwolnieniu od przeszłości. 
Dzięki jego działaniu łatwiej zmienimy swoje, może niezbyt dobre, nawyki, podnosi samoocenę, pomaga zakończyć toksyczne związki i relacje. Bardzo dobrze chroni przed negatywną energią oraz takimi emocjami jak smutek, żal czy irytacja, ma także właściwości lecznicze – dobrze działa na różnego rodzaju dolegliwości dermatologiczne. Wspiera kości i zęby, regeneruje serce i nerki oraz pomaga przy atakach padaczki.
Źródło: Jubiler

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *