Czarostwo Kamienie

Kwarc różowy – kamień miłości

Wszyscy Ci, którzy odwiedzili już mój blog pewnie zdążyli zauważyć, że posty podzielone są na różne kategorie i podkategorie. Dziś zdecydowałam się na utworzenie nowej podkategorii o nazwie Kamienie. Kamienie w magii odgrywają szczególną i bardzo ważną rolę: chronią, oczyszczają, uzdrawiają. Jako, że mam już prawie 3 dekady na karku a nadal nie udało mi się szczęśliwie zakochać postanowiłam, że pierwszym kamieniem jaki tutaj opiszę będzie kamień miłości czyli Kwarc różowy. 
Naturalna barwa tego kwarcu to bardzo jasny róż, który mi trochę przypomina łososiową. Barwę tą zawdzięcza domieszkom tytanu i manganu. Najczęściej występuje w takich krajach jak: Madagaskar, Sri Lanka, Kenia, Nambia, Kenia, Mozambik, Brazylia, USA, Rosja, Kazachstan, Indie, Japonia, Czechy, Niemcy, Polska, Szwajcaria i Finlandia.

Dlaczego jest to kamień miłości? Ponieważ łagodzi wszelkie dolgliwości sercowe, łagodzi nasze wewnętrzne obawy i pomaga stworzyć nie tylko dobre relacje z osobą, którą kochamy, ale z całym otaczającym nas Wszechświatem. Dzięki energii jaką emanuje łatwiej jest nam rozeznać się nie tylko we własnych uczuciach lecz także w uczuciach i intencjach innych. Przeznaczony jest szczególnie dla: artystów, romantyków i altruistów, ale także ludzi spod znaku: Byka, Panny, Wagi, Koziorożca oraz Wodnika.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *