Astrologia

Księżyc w znakach zodiaku

Rytm życia człowieka nie jest wyznaczany tylko przez cykle Księżyca. Ważną rolę odgrywa także sama wędrówka tego satelity przez znaki zodiaku. Nie ma to jednak związku ze znakiem, pod którym się urodziłeś. Chodzi o przechodzenie Księżyca symbolizujące podejmowanie pewnych działań. Dlatego najlepsze efekty osiągniesz, gdy zsynchronizujesz z nim swoje czynności.


Gdy Księżyc jest w Baranie (entuzjazm i agresywność), to dobry czas, by uczestniczyć w różnych zawodach oraz protestach, albo też przejść na dietę odchudzającą.


Gdy Księżyc jest w Byku (bezpieczeństwo i spokój), to świetny moment na założenie własnej działalności gospodarczej, nowe inwestycje, a także strzyżenie włosów czy sadzenie krzewów.


Gdy Księżyc jest w Bliźniętach (komunikacja i rozproszenie), to czas na umocnienie kontaktów międzyludzkich, przesyłanie zaległych wiadomości, listów lub zamieszczanie ogłoszeń.
Gdy Księżyc jest w Wodniku (zmiany i improwizacja), to doskonała okazja do wprowadzenia zmian, skorzystania z nowinek technologicznych, uczestnictwo w akcjach humanitarnych oraz wykazanie się inwencją twórczą.


Gdy Księżyc jest w Raku (romantyzm i wrażliwość), to znak, że nadeszła pora na miłość, poznanie drugiej połówki, jak również rozwijanie talentów kulinarnych.


Gdy Księżyc jest w Lwie (godność i szlachetność), możesz się zachować jak strateg – podejmuj samodzielnie decyzje lub śmiało negocjuj z osobami decyzyjnymi.


Gdy Księżyc jest w Pannie (rozsądek i analiza), to świetny moment na zaległe badania lekarskie, porządki, pozbycie się złych nawyków czy usuwanie rozstępów.


Gdy Księżyc jest w Wadze (równowaga i harmonia), to wyśmienity moment na piękny ślub; zakończ wszystkie konflikty w rodzinie i wśród znajomych.


Gdy Księżyc jest w Skorpionie (brak zaufania i ostrożność), to chwila, w której możesz oddać się dyskretnym przyjemnościom zmysłowym i seksualnym.


Gdy Księżyc jest w Strzelcu (wolność i przygoda), urządź przyjęcie, wyjedź w daleką podróż, spędzaj czas z przyjaciółmi – to świetny moment na udaną integrację.


Gdy Księżyc jest w Koziorożcu (introspekcja i depresyjność), otwórz się na nowe cele, pozbądź stałych rzeczy i skup na świadomym przebywaniu ze sobą.


Gdy Księżyc jest w Rybach (mistycyzm i zrozumienie), postaw na oczyszczanie swojej duszy i ciała, oddaj się medytacji; wprowadź światło do swojego życia, korzystając z blasku promieni słonecznych.
Źródło: “Czaromarownik” 2019

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *