Astrologia

Magiczne 12 dni w roku

Dawno nie było nowego posta, ale za to ten będzie bardzo ciekawy i związany z nadchodzącym czasem, czyli z Bożym narodzeniem. Od Bożego Narodzenia do Trzech Króli mija 12 dni. Ten czas jest magiczny i właśnie w taki sposób należy go wykorzystać. Przeczytajc co należy zrobić i zaopatrzcie się w kolorowe lub białe świece. Każda ze świec reprezentuje jeden miesiąc nowego roku i odpowiedni znak zodiaku. To, co wydarzy się w danym dniu, powie nam jak będą wyglądały nasze najbliższe miesiące. Tak więc:

25 grudnia, Boże Narodzenie to wróżba na styczeń. Tym dniem rządzi zodiakalny Baran. Rano umyj się w wodzie, do której wrzucisz kilka monet, a w następnym roku nie zabraknie Ci pieniędzy. Baran symbolizuje początek nowych spraw, a więc podejmij dzisiaj ważną decyzję, złam stare schematy i pokonaj kompleksy. Wybierz się na świąteczny spacer, znajdź patyk, przełam go i rzuć na siebie, a łatwo Ci będzie zwyciężać w nowym roku. Wieczorem zapal zieloną świecę w intencji bogactwa i powodzenia w pracy.

26 grudnia, drugi dzień świąt. Przekazuje wróżby na luty, dniem rządzi Byk. Ubierz się bardzo elegancko, bo Byk symbolizuje piękno i luksus, których nie może ci zabraknąć w następnym roku. Podlej rośliny domowe, aby pięknie rosły przez cały rok. Do papierowej torebki nasyp trochę ziaren ryżu i wrzuć kilka monet, a zawiniątko ukryj w kuchni, a przez cały rok nie zabraknie Ci zapasów. Jeśli masz łuskę wigilijnego karpia, chuchnij na nią trzy razy. Wyczyść amulety na pieniądze. Jeżeli znajdziesz grosik, zachowaj go na szczęście. Wieczorem zapal zieloną świecę w intencji bogactwa i powodzenia w pracy. 

27 grudnia. Przekazuje wróżby na marzec, dniem rządzą Bliźnięta. Wybierz się z wizytą, zadzwoń do znajomych, a zawsze będziesz o wszystkim dobrze poinformowany. Jeśli się uczysz, to choć są ferie, zajrzyj dzisiaj na chwilę do podręcznika, a będziesz miał dobre oceny. Zadbaj o samochód – umyj go, zawieś nowe zapachy, odkurz amulety, a będziesz nim bezpiecznie jeździć. Wieczorem zapal niebieską świecę w intencji bezpiecznych podróży.

28 grudnia. Przekazuje wróżby na kwiecień, dniem rządzi Rak. Upiecz lub kup ciasto, zasiądź z rodziną do stołu i porozmawiaj o tym, co Was łączy. Zadzwoń do krewnych, których nie widujesz na co dzień, a przez cały rok będziecie w dobrym kontakcie. Zmień pościel, odkurz pod łóżkiem, uporządkuj pokój dziecinny, a Wasze sny przez cały rok będą pogodne i kolorowe. Wieczorem zapal srebrną lub białą świecę w intencji miłości, zgody i bliskości z innymi ludźmi.

29 grudnia. Przekazuje wróżby na maj, dniem rządzi Lew. Dziś trzeba wykazać się czymś, bo im więcej komplementów usłyszysz, tym bardziej będziesz doceniany w nowym roku. Opowiadaj dowcipy, gotuj popisowe dania, śpiewaj w łazience arie. Pisz wiersze, maluj obrazy, idź poćwiczyć tańce przed sylwestrem, a nie zabraknie Ci w następnym roku okazji do zabawy. Znajdź czas na psoty z dziećmi, a przez cały rok będziecie mieli bardzo dobry kontakt. Wieczorem zapal żółtą lub złotą świecę w intencji bycia dostrzeganym i szanowanym przez innych.

30 grudnia. Przekazuje wróżby na czerwiec, dniem rządzi Panna. Dziś zrób porządki w dokumentach, portfelu, torebce i teczce. Wyrzuć stare rachunki, skasowane bilety i niepotrzebne notatki, a przez cały rok będziesz dobrze zorganizowany. Oddaj długi, a w nowym roku nie będziesz nikomu niczego winna. Zadbaj o komputer, zrób porządek w plikach, a przez cały rok nie będziesz mieć problemów. Uporządkuj wizytówki – przez następne 12 miesięcy ważne osoby będą z Tobą w kontakcie. Załóż psu nową obrożę, a nie zgubi się w nowym roku. Wieczorem zapal niebieską świecę w intencji awansu i powodzenia w pracy.

31 grudnia, sylwester. Przekazuje wróżby na lipiec, dniem rządzi Waga. Przed nami sylwestrowa zabawa, dlatego rano wyśpij się porządnie, a potem zamiast sprzątać dom, zadbaj o swoją urodę. Waga to znak równowagi i harmonii, dlatego postaraj się je dzisiaj osiągnąć. Unikaj sąsiedzkich konfliktów, plotek, dyskusji z niemiłymi ludźmi, a przez cały następny rok będziesz mieć udane życie towarzyskie. Po południu zapal różową świecę, aby przez cały rok sprzyjało Ci powodzenie w miłości.

1 stycznia, Nowy Rok. Przekazuje wróżby na sierpień, dniem rządzi Skorpion. Niczego nie pożyczaj, a w następnym roku nikt Ci nie będzie próbował zabrać Twojej własności. Dziś nie sprzątaj i nie rób prania, bo wymyjesz swoje szczęście. Zapal kadzidło, aby jego zapach przywołał powodzenie. Zrób coś dobrego dla zwierząt, nakarm ptaki, a młodsi bracia będą Ci pomagać przez cały rok. Do wieczornej kąpieli dodaj soli, aby symbolicznie zmyć z siebie złą energię starego roku. Wieczorem zapal czerwoną świecę w intencji odnowienia życiowej energii.

2 stycznia. Przekazuje wróżby na wrzesień, dniem rządzi Strzelec. Zastanów się dzisiaj, dokąd chciałabyś pojechać na urlop i znajdź ten kraj na mapie. Palcem wskazującym wyrysuj drogę ze swojej miejscowości wprost do tego miejsca, a Twoje marzenie szybko się spełni. Poczytaj książki, podyskutuj z rodziną, a przez cały rok będziesz dla innych autorytetem. Jeśli w nadchodzącym roku czeka Cię matura, rozpoczęcie studiów lub obrona pracy magisterskiej, weź niebieską kokardkę lub nitkę i zawiąż na niej dziewięć węzełków. To będzie Twój szczęśliwy talizman egzaminacyjny. Wieczorem zapal żółtą lub złotą świecę dla swoich przewodników duchowych, aby zawsze mieli Cię w opiece.

3 stycznia. Przekazuje wróżby na październik, dniem rządzi Koziorożec. Nie spóźnij się do pracy lub szkoły, a przez cały rok będziesz punktualny. Nie krytykuj dzisiaj innych, a sama nie usłyszysz niczego przykrego. Nastaw dobrze wszystkie zegarki, a na wszystko wystarczy Ci czasu. Zadbaj o porządek w domu, a będzie Ci go łatwo utrzymać przez cały rok. Wieczorem zapal zieloną świecę w intencji bycia szanowanym i docenianym.

4 stycznia. 
Przekazuje wróżby na listopad, dniem rządzi Wodnik. Dziś warto spełnić swoje lub czyjeś marzenie, bo znak Wodnika sprzyja sympatycznym niespodziankom. Zadzwoń do przyjaciół, a będziecie blisko przez cały rok. Wieczorem zapal niebieską świecę, aby omijały Cię przykrości, plotki i niepokojące informacje. Przygotuj notatnik, bo sny, jakie pojawią się tej nocy, mogą okazać się bardzo znaczące.

5 stycznia. Przekazuje wróżby na grudzień, dniem rządzą Ryby i planeta Neptun. Zwracaj uwagę na sny, przeczucia, wróżby, ponieważ dzisiaj możesz zajrzeć w przyszłość. Intuicja podpowie Ci dzisiaj, co może się opłacać w tym roku. Postaraj się pomóc komuś w potrzebie, złóż datek na cele charytatywne, a gdy Ty będziesz potrzebować pomocy, na pewno ją dostaniesz. Wieczorem zapal białą świecę na znak oczyszczenia, nadziei i radości. Pamiętaj, że w następnym roku wszystko możesz zacząć na nowo!

Źródło: Twoje wróżby

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *