Astrologia

Wyjątkowy nów Księżyca

Już dziś, 10 marca 2024 roku, będziemy mogli zaobserwować na niebie wyjątkowy nów Księżyca. Dlaczego będzie taki wyjątkowy? Ponieważ Księżyc, Saturn, Słońce i Neptun będą w tym samym znaku zodiaku. Post o tym zjawisku to także mój pierwszy wpis na tym blogu, po przejściu z platformy Blogger na Wordpress.

Tym razem Księżyc będzie w znaku Ryb, znak ten charakteryzuje się ogromną empatycznością. To idealny moment na to, aby uwolnić się od tego, co ci nie służy, oczyścić się energetycznie oraz zrobić miejsce na nowe.

Energia obecnego nowiu odzwierciedla introspekcję, nieświadomość. Na co dzień jej nie dostrzegamy, to nie znaczy jednak, że ona istnieje.

Jak wpłynie na nas energia Ryb?

Ryby rządzą wyobraźnią, intuicją i duchowością oraz takimi emocjami jak empatia i współczucie, w związku z czym poziom naszej intuicji może wzrosnąć, szczególnie jeśli kierujemy się nią na co dzień. W tym czasie możemy stać się bardziej wrażliwi, kreatywni, wiele rzeczy będzie nas inspirować. Warto wtedy zaufać swemu wewnętrznemu głosowi oraz zwrócić szczególną uwagę na to o czym śnimy.

A skoro już mowa o tym, by zwracać większą uwagę na to, co nam się śni, to polecam wam także post: Dziennik Snów. Pisanie takiego dziennika to bardzo fajna zabawa.☺ Zachęcam was także do czytania mojego sennika (Sennik), który zawiera symbole z wszystkich moich snów, które udało mi się zapamiętać.

Połączenie Księżyca z Uranem

Księżyc w nowiu w Rybach jest bardzo silnie połączony z Uranem. Dzięki temu łatwiej będzie nam skupić się na naszych marzeniach i celach. Prościej będzie nam również wyjść z naszej strefy komfortu, co ułatwi nam samorozwój. Energia Urana jest chaotyczna i bardzo niestabilna, natomiast energia Ryb uspokoi ten stan.

Na czym warto się skupić i czego unikać podczas tego nowiu?

Powinniśmy skupić się na oczyszczeniu energetycznym, uwolnieniu się od negatywnych myśli. Warto też pamiętać, że nie wszystko musimy mieć od razu. Cierpliwości…

Źródło: Glamour

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *