Rytuały

Magiczny sposób na pogodzenie się po kłótni

Nie wiem ilu z moich czytelników pisze blogi, ale Ci z Was, którzy to robią zapewne wiedzą, że jedną z podstaw blogowania jest śledzenie statystyk swojej strony. Ja robię to bardzo często i to właśnie dzięki tym statystykom dowiedziałam się, że najczęściej moi czytelnicy poszukują jakiegoś magicznego sposobu na pogodzenie członków rodziny po kłótni, oznacza to, że jest na taki temat zapotrzebowanie, któremu postanowiłam wyjść naprzeciw. Sposób ten jest oparty na metodzie dwupunktu, której obecnie staram się nauczyć, aby jeszcze bardziej pomagać tym, którzy mnie o tą pomoc proszą.  


Co należy zrobić? Jeżeli to Ty jesteś z kimś w konflikcie – przygotuj sobie zdjęcie osoby, z którą chcesz się pogodzić – jeśli zaś chcesz pogodzić ze sobą np. córkę i ojca – przygotuj sobie ich zdjęcia.
W następnym kroku usiądź w miejscu, w którym nikt nie będzie ci przeszkadzał, zrelaksuj się i kiedy będziesz już wyciszony połóż przed sobą zdjęcia nakrywając je białym obrusem i wypowiadając zaklęcie:

Kłótni już nie ma, nieporozumienie znika,niech ta biel pogodzi nas na zawsze.

Na koniec możemy także wypalić w tej intencji białą świecę.
Źródło: Sypialnia Wróżek

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *