Astrologia

Kilka słów o fazach Księżyca

Dziś pełnia Księżyca, czas w którym magia działa ze zdwojoną siłą. Pomyślałam sobie że jest to najlepszy czas na post o fazach Księżyca i o tym, jak wpływają one na nasze zdrowie i samopoczucie.

I kwadra

Kiedy Księżyc jest w tej fazie mamy więcej energii, wzmożony apetyt, a gdy jesteśmy po jakiejś chorobie szybciej dochodzimy do zdrowia, ale możemy być w gorszym nastroju. Warto w tym czasie robić rytuały, które polepszają naszą sytuację.

Pełnia

Kiedy Księżyc jest w pełni, magia działa ze zdwojoną siłą, ale my możemy odczuwać bóle głowy, poddenerwowanie oraz cierpieć na bezsenność. W tym czasie powinniśmy unikać stomatologa i innych zabiegów chirurgicznych, gdyż w tym czasie rany bardzo wolno się goją. Możemy w tym czasie przybrać na wadze ponieważ w czasie pełni nasz organizm bardzo dobrze zatrzymuje wodę.  Warto w tym czasie robić rytuały pomagające zatrzymać to, co mamy a jest dla nas dobre.

III kwadra

To dobry czas na odchudzanie, pozbycie się tego, co złe, jest to także dobry czas na leczenie ponieważ rany wtedy szybciej się goją. Dochodzi jednak do spadku energii życiowej.

Nów

Gdy Księżyc jest w nowiu możemy czuć się osłabieni, ale jest to dobry czas na operacje i zabiegi chirurgiczne, zrobienie sobie jednodniowej głodówki, która pomoże w oczyszczeniu organizmu oraz rozpoczęcie walki z nałogami. Jest to także bardzo dobry czas na rytuał uwalniający nas od toksycznych relacji.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *