Tarot

Praca, finanse i miłość, bo nie samym chlebem człowiek żyje

Tydzień temu wróżyłam Pani A., która chciała wiedzieć jak w najbliższej przyszłości będzie wyglądało jej życie uczuciowe i zawodowe. Dla mnie najbliższa przyszłość to od 3 do 6 miesięcy czasu. Pani A. jest obecnie osobą samotną i chciałaby wiedzieć czy tak już będzie zawsze? Otóż moje karty pokazały, że jest to tylko stan przejściowy i w okresie od grudnia do marca przyszłego roku pozna Pani mężczyznę. Do poznania najprawdopodobniej dojdzie podczas jakiejś podróży lub wycieczki. Będzie to bardzo szybko rozwijająca się znajomość. Niestety, Pani A. będzie miała dla tego pana serce na dłoni, on zaś nie będzie potrafił tego docenić. Ja jednak wychodzę z założenia, że zawsze lepiej przeżyć coś niż nie przeżyć nic. 

Jeśli zaś chodzi o kwestie zawodowe i finansowe, to na chwilę obecną Pani A. jest troszeczkę przepracowana, ale pani sytuacja materialna jest stabilna a przy odrobinie wysiłku jest szansa na awans lub przeniesienie do pracy biurowej.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *