Rytuały

Zaklęcie na naprawę związku

Obiecałam wczoraj klientce ten post i miałam go opublikować, ale kilka dni temu odkryłam w sobie pasję do haftu diamentowego i nie mogę się oderwać od mojego domowego warsztaciku. Jak wygląda haft diamentowy, możecie zobaczyć na moim Instagramie. Wracając do głównego tematu posta to A. poprosiła mnie o opisanie jakiegoś sposobu na to, by poprawiły się jej relacje z ukochanym. Oto ten sposób:

Składniki

  • świeże kwiaty bzu (lub lawendy, może być także lawendowa róża)
  • żel aloesowy
  • syrop klonowy
  • słoik o pojemności 100 ml
  • dwie kartki papieru, jedna z twoim imieniem, a druga z imieniem osoby, z którą starasz się naprawić relacje.

Posmaruj kartkę ze swoim imieniem odrobiną żelu aloesowego i powiedz: Niech moje serce będzie uzdrowione. Następnie nałóż  żel na kartkę z imieniem drugiej osoby ze słowami: Niech serce [imię osoby] będzie uzdrowione. Złącz ze sobą kartki zapisanymi stronami mówiąc: Niech nasz związek się odnowi. Włóż kartki do słoika i przykryj je kwiatami, mówiąc: O piękności! Bądź błogosławiona!. Następnie wlej do słoika syrop klonowy ze słowami: Bądź błogosławiona, słodyczy!. Zakręć wieczko i powiedz: 

Złączone miłością dla najwyższego dobra nas wszystkich. Dziękuję, nieskończona miłości. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Bądźcie błogosławione. Niech się tak stanie.

Odstaw słoik na swój magiczny ołtarz na jeden cykl faz Księżyca. Następnie wyjmij łyżką jego zawartość i zakop ją pod drzewem.

Źródło: “Czaromarownik”

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *