Czarostwo Runy

Skrypt runiczny na zdanie egzaminu

Moimi klientami, a raczej klientkami z reguły są kobiety. Kobiety, które mają mniejsze lub większe problemy. Od czasu, gdy cały świat musi zmagać się z pandemią, te problemy moich klientek są raczej większe niż mniejsze, co skłoniło mnie do podniesienia swoich kwalifikacji poprzez zapisanie się na kurs “Podstawy Coachingu”. Myślę, że ten kurs wraz z moją umiejętnością odczytywania przekazu kart, pozwoli mi jeszcze lepiej poznać ludzką psychikę, a przez to jeszcze skuteczniej im pomagać. 

Zapisanie się na ten kurs zaowocuje tym, że będę musiała zdać egzamin, co z kolei zainspirowało mnie do napisania posta na temat skryptu runicznego, który właśnie w zdaniu egzaminu ma nam pomóc. 

Skrypt ten składa się z trzech run: Raido – runy, którą większość z nas kojarzy jako runę związaną z podróżami i ruchem. W tym przypadku jednak jej znaczenie to nic innego, tylko nowe doświadczenia. Druga runa w tym skrypcie to runa Ansuz, stricte związana z nauką, o czym już pisałam tutaj: Zabierz runę Ansuz na maturę. Warto też wiedzieć, że jest to runa wspierająca działania artystyczne, w związku z czym jest dobrym amuletem dla artystów. Ostatnia runa w tym skrypcie to Mannaz, która symbolizuje uczącego się. 

#egzamin #egzamin #skrypt #runy

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *