Czarostwo Runy

Skrypt runiczny na spełnienie marzeń

Dziś mam dla Was skrypt runiczny na spełnienie marzeń. Ja należę do takich osób, które nie mają zbyt wielu marzeń, zaledwie tylko kilka, o niektórych jednak pisać tutaj nie mogę i nie chcę, więc wybrałam to marzenie, o którym mogę mówić i mówię o nim każdej osobie, która chce o tym słuchać. Już kiedyś tutaj mówiłam, że moim marzeniem, od około dwóch lat, jest Owczarek Niemiecki o imieniu Alex, stąd też powyższa grafika, która będzie też zdjęciem w tle na moim profilu.

Na wspomnianej grafice widzicie skrypt składający się z trzech run: AnsuzJera oraz Fehu. W tym przypadku runa Ansuz będzie wspierać moc wizualizacji naszych marzeń, co dla mnie ma szczególne znaczenie z tego względu, że wiele ludzi odradza mi psa tej rasy, polecając rasę Labrador lub Golden Retriver, gdyż istnieje w społeczeństwie przekonanie, iż to właśnie te psy są najbardziej odpowiednie dla ludzi poruszających się na wózku. Jera natomiast w tym przypadku może oznaczać osiągnięcie celu.

Natomiast Fehu da nam energię, aby te nasze, nie zawsze łatwe, cele osiągnąć. Ja bardzo wierzę w to, że kiedyś będę mogła mieć takiego psa, choć wiem, że zanim do tego dojdzie, muszę wygrać proces sądowy o źle wykonany wózek inwalidzki i przeprowadzić remont pokoju, aby Alex miał dobre warunki, żebyśmy wszyscy troje, bo moja mama także, je mieli. Tak więc moja droga do spełnienia marzenia o Alexie jest długa i kręta, ale mam nadzieję, że runy i Wszechświat mi w tym pomogą! 

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *