Czarostwo Runy

Skrypt runiczny na ochronę zwierzęcia

Ostatnio skontaktowała się ze mną pani Agnieszka, która była zainteresowana różnymi magicznymi działaniami, a jednym z tych działań było stworzenie skryptu lub bindruny chroniącej jej suczkę wabiącą się Czika. Intuicja podpowiedziała mi, że w tym przypadku lepszy będzie skrypt i na to postawiłam. Skrypt ten przyczynił się również do powstania tego posta.

Jest to skrypt ogólny, który można zastosować do chronienia zwierzaka każdego gatunku i rasy. Zapis ten składa się z czterech run: Algiz, Mannaz, Iwaz oraz Naudiz. Jak stosować ten skrypt? Można go położyć pod legowisko naszego czworonożnego przyjaciela. W przypadku piesków polecam mieć taki skrypt przy sobie także podczas spaceru.

Jednym z moich życiowych marzeń jest posiadanie psa rasy Owczarek Niemiecki. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się to marzenie zrealizować, choć do tego droga jeszcze bardzo daleka. Nie będę też ukrywać tego, że wszystko będzie zależało od wyroku sądu w sprawie źle wykonanego wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym. Jak przystało na osobę, która wierzy w potęgę podświadomości, staram się myśleć pozytywnie i zaklinam rzeczywistość, nawet kupiłam już kilka drobnych gadżetów dla psa takich jak: saszetka treningowa, zestaw szczotek do czesania sierści i polarowy kocyk, aby go w dobrych warunkach przewieźć z hodowli do domu. Mam też taką kartę właściciela psa, którą pobrałam ze strony www.copiesnato.pl.

Warto mieć taką kartę, aby zapewnić naszemu pupilowi bezpieczeństwo i opiekę w razie, gdybyśmy trafili do szpitala lub w najgorszym przypadku stracili życie. W Polsce takie praktyki nie są jeszcze powszechne, dlatego cieszę się, że mogę ją trochę rozpropagować, bo mój psiak na pewno taką kartę będzie miał.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *