Czarostwo Runy

Skrypt runiczny na łagodzenie trudnych spraw

Za 5 dni w Sądzie Rejonowym w Częstochowie odbędzie się rozprawa w sprawie wózka elektrycznego, który kupiłam w zeszłym roku, a który nie spełnia moich oczekiwań. W związku z tym, że jest to dla mnie bardzo ważne, jest też bardzo stresujące, dlatego też postanowiłam Wam dzisiaj pokazać skrypt runiczny, który pomaga łatwiej przejść przez te sprawy, które są dla nas bardzo trudne.

Ten skrypt jest bardzo prosty, ponieważ składa się tylko z trzech run: Tiwaz, Dagaz i Sowilo. Zamierzam mieć ten skrypt runiczny podczas rozprawy przy sobie, tak samo jak ten na pomyślne załatwienie spraw urzędowych, dlatego też biorąc pod uwagę moją sprawę cieszy mnie fakt, że w tym dzisiejszym skrypcie runa Tiwaz mówi przede wszystkim o słuszności działań, które podejmujemy, a charakteryzująca ją maksyma to: “Prawo jest po to, by go przestrzegać”. Runa Dagaz natomiast to runa, która bardzo szybko i sprawnie potrafi przeciąć pasmo niepowodzeń zamieniając je w sukces. Ponadto pomaga szybko zakończyć sprawy, które się zbytnio rozciągają w czasie, czyli znów runa idealna do tego z czym będę musiała zmierzyć się we wtorek. Ostatnia z run w tym skrypcie to Sowilo będąca połączeniem trzech osobowości: maga, wojownika i mędra w jednej osobie. Dzięki temu postępujemy mądrze, rozwarznie oraz sprytnie, gdy jest to potrzebne. Dla mnie jednak w tej chwili najważniejsze jest to, że ta runa to symbol osiągnięcia celu, rozwoju i wzrostu, ponieważ tecechy również odnoszę do kwestii wózka.

Źródło: FutharkAkademia Ducha

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *