Czarostwo Runy

Runiczne sposoby na sprzedaż nieruchomości

Otrzymałam wczoraj wiadomość od klientki, która poprosiła mnie o przygotowanie dla jej męża runicznego skryptu na przyciągnięcie pieniędzy do jego, a raczej do ich wspólnego życia. Z krótkiej rozmowy, jaką odbyłam z tą młodą kobietą, dowiedziałam się, że jej mąż ma problem ze sprzedażą ziemi, w którą zainwestował – wraz ze wspólnikiem – niemałe pieniądze. Ta informacja uświadomiła mi, że na tym blogu pojawił się już post, np. na kupno domu czy samochodu, ale jeszcze nie było takiego ze skryptami, które pomogłyby nam w sprzedaży. Postanowiłam więc taki post napisać. 

Pierwszy sposób oparty jest na energii run oraz magii świec. Polega na tym, że kupujemy brązową świecę, piszemy lub wykałaczką ryjemy na niej powyższy skrypt, składający się z run: Mannaz, BerkanoFehuJera oraz Wunjo i zapalamy. Gdy świeca już się wypali, ogarek świecy zakopujemy na terenie posiadłości czy też ziemi, którą chcemy sprzedać. Zakopując te resztki świecy skupiajmy nasze myśli na intencji pozytywnej sprzedaży. 

Kolejny sposób związany z runami to przygotowanie dwóch run na kamykach. Na pierwszym kamyku malujemy runę Raido i kładziemy tuż za granicą naszej ziemi czy posiadłości, np. tuż za bramą. Natomiast na drugim kamyku malujemy runę Tiwaz i umieszczamy ten kamyk tuż przed granicą naszej ziemi, np. przed bramą posiadłości. Te dwie runy możemy wykorzystywać także przy innych sprzedażach.

Źródło: Joanna Wiśniewska

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *