Astrologia

Krwawa Pełnia

Jutro, czyli 26 maja, o godzinie 13.14 na niebie będzie miało miejsce niezwykłe zjawisko zwane Krwawą Pełnią. Przy dobrej pogodzie i odpowiednio czystym niebie będzie można to zjawisko zaobserwować gołym okiem, natomiast wpływ energetyczny Krwawej Pełni możemy odczuwać już teraz.

W tym miesiącu Księżyc, będąc w pełni, wyda się po pierwsze większy, po drugie jaśniejszy a przede wszystkim bardziej czerwony, ponieważ w niektórych częściach świata równocześnie będzie miało miejsce rzadkie jednoczesne wystąpienie Superksiężyca oraz zaćmienie Księżyca.

Majowa Pełnia jest drugim Superksiężycem w 2021 roku, pierwszy miał miejsce w kwietniu.

Termin Superksiężyc odnosi się do bliskości Księżyca w stosunku do Ziemi, został wymyślony w 1979 roku przez astrologa Richarda Nolle. Każdy Księżyc w Pełni lub w Nowiu, który znajduje się w odległości 90% od perygeum – najbliższej odległości od Ziemi – jest uważany za Superksiężyc.

Jeszcze bardziej niezwykły jest fakt, że wydarzenie to zbiega się z całkowitym zaćmieniem Księżyca, po raz pierwszy od prawie 2,5 roku. Będzie ono miało miejsce o godzinie 10.47 czasu polskiego, będzie trwać około 5 godzin i 2 minut. Czas całkowitego zaćmienia to 14 minut. Niestety, to zjawisko nie będzie widoczne w Polsce.

Zbliżająca się Pełnia totalnie zmieni naszą energetykę i dostosuje ją do nowej trajektorii, co będzie miało miejsce, gdy Księżyc wejdzie w znak Strzelca.

Pełnia to czas napięć i kulminacyjnych momentów a w związku z tym, że jest to także czas połączenia Superksiężyca i zaćmienia Księżyca, możemy spodziewać się czterokrotnego wzrostu energii i pewnego chaosu z tym związanego.

Bądźcie uważni, ponieważ w czasie tej Pełni możemy reagować skrajnymi emocjami niekoniecznie adekwatnie do sytuacji. Wpływ tych emocji może sprawić, że będziemy kłótliwi. Dla osób, które szczególnie cenią sobie wolność, będzie to czas pobłażliwości.

Skutki Krwawej Pełni najbardziej odczują takie znaki jak:

  • Panna
  • Waga 
  • Strzelec
  • Ryby

Źródło: Obrazy Głosu Twojej Duszy

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *