Tarot

Kilka życiowych pytań

Bardzo dawno nie pojawiał się tutaj żaden nowy tekst, nie wynika to jednak z tego, że zerwałam z magią a raczej z tego, że trochę zmieniłam tryb życia… Postanowiłam jednak, że od 1 września postaram się trochę zacząć nadrabiać zaległości i lepiej organizować sobie czas… Teraz jednak przejdźmy do właściwego tematu dzisiejszego posta. 

Kilka dni temu pan D. poprosił mnie o wróżbę. Pan D. zadał moim kartom trzy pytania. Pierwsze z nich brzmiało: Jak będzie dalej wyglądał mój związek z dziewczyną? Karty oraz intuicja powiedziały mi, że mój klient bardzo oddalił się od swojej partnerki, powinien także postarać się być bardziej otwarty, ponieważ ona czuje się w tym związku samotna, ale równocześnie jest gotowa walczyć o ten związek. Jeżeli uda się im wspólnie przepracować tę sprawę, będą naprawdę bardzo fajną parą.

Kolejne pytanie mojego klienta brzmiało: Czy będę miał dziecko? I tutaj moje karty bardzo mnie zaskoczyły, ponieważ kilka dni wróżyłam partnerce pana D. i na to samo pytanie karty odpowiedziały prawie tak samo – mianowicie, że przeszkodą do osiągnięcia tego celu może okazać się niedrożność jajników. Warto w tej kwestii podjąć leczenie, korzystając także z medycyny alternatywnej.

Ostatnie pytanie brzmiało: Jak będą wyglądały moje sprawy finansowe? Karty na to pytanie pokazały możliwość dobrze płatnej pracy na wyjeździe, jednak podejmując takie wyzwanie, trzeba wcześniej dobrze sprawdzić firmę, umowę itp., by nie dać się oszukać i nie stracić pieniędzy w głupi sposób. Zawsze warto pamiętać, że zysk nie jest najważniejszy!

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *