Czarostwo Runy

Dobre życie to także dobry seks

Postanowiłam dziś opublikować skrypt, który znam już od dłuższego czasu. Jest to skrypt wzmacniający potencję. Ja jestem singielką, ale wiem, że na temat tego skryptu runiści mają różne poglądy. Pierwsza opinia jest taka, że ze względu na to, iż występują w nim runy: Laukaz i Tiwaz, które – jak widzicie na grafice – bardzo przypominają symbol męskości, powinien być stosowany tylko przez mężczyzn. Drugi pogląd natomiast mówi o tym, że w naturze, pod każdym względem, powinna panować równowaga i harmonia, co za tym idzie skrypt ten powinien mieć także pozytywny wpływ na libido kobiety. 

Ja natomiast mam na tę sprawę, jak i na każdą inną, swój własny pogląd – mianowicie, że używanie tego skryptu powinno zostać omówione pomiędzy kochankami. Miejmy otwarte serca i umysły na potrzeby partnera, to zbliża i ułatwia wzajemną komunikację. Pamiętajmy też, że warto zadbać o to, by nasza sypialnia nie była pomalowana na kolory zimne, najczęściej zaleca się kolor pomarańczowy lub brzoskwiniowy. Osoby bardziej temperamentne w sprawach łóżkowych mogą sobie także pozwolić na sypialnię w kolorze czerwonym.

Wracając jednak do samego skryptu, to składa się on z następujących run: Laukaz, Tiwaz, Perdo, Fehu oraz Dagaz.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *