Czarostwo Numerologia

Wojna oraz jej numerologia

Jeden z moich znajomych opublikował na Facebooku infografikę, że numerologicznie wynik dat trzech wojen, w które była zaangażowana Europa, to 68. Od razu wydało nam się to warte wyjaśnienia i oto, czego udało nam się razem dowiedzieć.

Liczba 68 jest połączeniem wibracji cyfr 6 i 8. Szóstka charakteryzuje się cechami odpowiedzialności; materialnych, ekonomicznych oraz finansowych aspektów życia; niesienia pomocy innym i samopoświęcenia. Kolejne cechy tej liczby to także dbanie o rodzinę oaz zapewnienie bezpieczeństwa i miłości swojemu otoczeniu. Potrafi osiągać kompromisy. 

Cyfra 8 natomiast niesie z sobą energię wewnętrznej siły oraz personalnego autorytetu, przyciągania bogactwa oraz spełniania swoich pragnień. Jest to także cyfra niosąca z sobą: odpowiedzialność, cierpliwość, bystrość oraz ambicje. Przy tej cyfrze możemy mówić także o prawie przyczyny i skutku, czyli o karmie.

W numerologii anielskiej liczba 68 mówi o odpowiedzialności za własne życie i osiąganiu sukcesów oraz dobrobytu, poprzez własne działania oraz intencje. Energia 68 sugeruje też byś zaufał, że wszystkie twoje potrzeby materialne będą zaspokojone. Jest to także wiadomość od aniołów, by dokonać w swoim życiu szeroko rozumianego katharsis, by zrobić miejsce na to, co ma w naszym życiu nadejść.

Źródło: Cerestial

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *