Czarostwo Runy

Skrypt runiczny na polepszenie relacji w związku

Bardzo wiele osób pisze do mnie z pytaniami odnośnie miłości i relacji partnerskich. Wcale mnie to nie dziwi, bo choć sama jestem singielką z wyboru, uważam, że miłość jest w życiu najważniejsza. Osoby pytające naprawdę bardzo często cierpią z powodu miłosnych niepowodzeń i właśnie to ich cierpienie zmotywowało mnie do tego, aby napisać na tym blogu post o skrypcie runicznym, który ma pomagać w polepszaniu relacji z partnerem. Jak widzicie na powyższym zdjęciu skrypt ten składa się z czterech znaków runicznych.

Pierwszym znakiem runicznym jest runa Gebo, która symbolizuje, podarunek, harmonię, połączenie sił w osiągnięciu wspólnego celu, ale także miłość i stosunek seksualny. Kolejna runa to runa Ehwaz, symbol dobrej współpracy, harmonii oraz ufności i wierności. Mówi także o tym, że mamy wsparcie otoczenia wtym, co chcemy osiągnąć.Trzecia runa to natomiast runa Berkano symbolizująca nowy etap w związku, powolną zmianę tego co już mamy w coś lepszego. Jest to także symbol kobiecości i płodności. Na koniec jedna z moich ulubionych run – runa Odala, symbolizująca dom, rodzinę oraz dziedziczenie.

Jak zastosować dany skrypt?

Dziesięć minut przed rozpoczęciem rysowania zapal białą świecę, aby oczyścić energię. Potem narysuj dany skrypt czerwonym mazakiem na kartce, najlepiej białej, którą potem możesz w dowolny sposób ozdobić. Umieść rysunek w miejscu, w którym najczęściej spędzacie czas
Źródło: “Runy dla Ciebie” – Leszek Matela

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *