Rytuały

Rytuał urodzinowy

Ten post, według planu, powinien pojawić się na tym blogu w okolicach kwietnia 2021 roku, dokładnie dzień po 39 urodzinach mojego ukochanego, czyli tak jak jest w Czaromarowniku 2021. Doszłam jednak do wniosku, że skoro jutro kończę 30 lat, dzisiejszy dzień będzie do tego najlepszy…

Zdmuchiwanie świeczek na torcie urodzinowym należy do magicznej tradycji. Życzenia składane w tym dniu mają silną moc manifestacji. Te dobre przynoszą szczęście, ale i te nieprzychylne mają wówczas silniejszą moc. Z tego powodu, w dniu swoich urodzin, postaraj się unikać wrogów – przebywaj w towarzystwie przyjaciół i przychylnych ci osób. Wiedząc o tym, że życzenia mają są zaklęciem o dużej mocy, składaj je innym świadomie.

W dniu swoich urodzin możesz wykonać prosty rytuał związany z dobrymi życzeniami. Potrzebujesz:

  • kartki
  • długopisu
  • ciasteczka lub kawałka tortu urodzinowego
  • małej świeczki urodzinowej

Zastanów się, czego chcesz sobie życzyć. To, czego spełnienia pragniesz w ciągu przyszłych dwunastu miesięcy, napisz na kartce. Na środku ołtarza postaw talerzyk z ciastem i wbitą w niego świeczką. Kartkę ze swoimi życzeniami włóż pod talerzyk. Następnie zapal świeczkę i zwróć się do Bogini:

Wielka Bogini, której oddech pobudził mnie do życia, bądź pozdrowiona w dniu, w którym przyszłam na świat! Dziękuję za wszystkie dobra, które do tej pory stały się moim udziałem, i proszę o dalsze błogosławieństwa. Niech tak się stanie!

Następnie zdmuchnij świeczkę, niech dym poniesie twoją intencję. Ciasto wynieś na zewnątrz i pozostaw w darze dla natury.

Źródło: Czaromarownik 2021

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *