Astrologia

Nowy rok numerologiczny 2024

Dziś rozpoczynamy nowy rok numerologiczny, wypada on podczas Nowiu Księżyca w znaku Panny, oznacza to, że jest to dobry czas na nowy początek, oczyszczenie i transformację swojej energii. Ten rok numerologiczny swoją energią będzie skłaniał nas do planowania swoich działań oraz analizy naszego życia. Jest to idealny moment na to, aby np. założyć bullet journal – dziennik wdzięczności, dziennik emocji. Warto w tym czasie także określić dokładnie swoje cele na ten rok. Możemy wykonać także następujące działania magiczne:

  • Medytacja i refleksja – usiądź w jakimś zacisznym miejscu i spróbuj sobie wyobrazić jak twoje cele spełniają się w tym nadchodzącym właśnie roku.
  • Oczyszczanie przestrzeni – możesz postarać się uporządkować swoją przestrzeń osobistą lub oczyścić energię za pomocą białej szałwii lub kadzidła
  • Twórz wizualizację – stwórz mapę marzeń lub zapisz swoje cele na kartce, następnie powieś kartkę w widocznym miejscu, aby nie ustawać w swoich dążeniach.
  • Napisz list – napisz list do samego/samej siebie i opisz w nim swoje cele. Następnie przechowaj list do przyszłego roku i w przyszłym roku sprawdź, co udało Ci się zrealizować.
  • Modlitwa i afirmacja – jest to dobry czas na modlitwę oraz afirmowanie spełnienia Twoich celów.

NIECH TEN ROK BĘDZIE SZCZĘŚLIWY!!!

Źródło: Wróżka Oriana

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *