Astrologia

Myśliwska pełnia – niech spełnią się nasze marzenia

Dzisiejszego dnia, a raczej wieczora, będziemy mogli zaobserwować, na niebie, Pełnię Myśliwych, zwaną też Pełnią Podróży lub Pełnią Więdnących albo Obumierających Traw. Pełnia ta miała szczególne znaczenie, ze względu na dawne tradycje łowieckie oraz zwyczajowe jesienne polowania. To właśnie w październiku myśliwi polowali, by uzupełnić zapasy mięsa przed nadchodzącą zimą. Ciekawostką jest fakt, że światło odbijane przez Księżyc jest wyjątkowo jasne. Pełnia Myśliwych ma moc spełniania marzeń, dlatego warto popatrzeć na księżyc przez okno lub nawet wyjść na dwór i patrząc w Księżyc wypowiedzieć marzenie.

Ci z Was, którzy żyją w związkach, w których brak namiętności mogą wykonać Księżycowy rytuał ożywienia związku. Oto, jak go zrobić:

  • Podczas pełni weź olejek z mięty pieprzowej i świecę, w której wyryjesz inicjały swoje oraz swojego partnera/swojej partnerki.
  • Pomyśl o tym, w jaki sposób chcesz ożywić wasz związek.
  • Natrzyj świecę miętowym olejkiem i zapal ją wyobrażając sobie romantyczną sytuację, w której chciałbyś/chciałabyś się znaleźć, pozwól wypalić się świecy do końca.

Źródło: Białystok Online, Sprawdzone

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *