Czarostwo Runy

Bindruna chroniąca przed niewłaściwymi osobami

Człowiek z natury należy do istot stadnych, w związku z czym chyba każdy z nas, przynajmniej raz w życiu przebywając w jakiejś większej grupie ludzi odniósł wrażenie, że jedni ludzie bardziej nam odpowiadają inni mniej. Niektórzy twierdzą, że jest to kwestia różnicy charakterów a inni uważają, że jest to sprawa naszej energetyki, i jedna i druga możliwość jest tak samo prawdopodobna.
Najlepiej byłoby unikać ludzi o takiej energetyce, którą odczuwamy jako negatywną, z reguły jednak jest to bardzo trudne lub po prostu niemożliwe. Co zrobić? Zastosować odpowiednią bindrunę.

Co to jest bindruna?

Bindruna to połączenie dwóch lub większej ilości run w jedną, jak np. na powyższej ilustracji. Bindruna ta składa się z dwóch run: Algiz i Durisaz.


Runa Algiz

Algiz to najsilniejsza runa ochronna w całym futharku starym. Wyglądem przypomina trochę literę “Y”, choć odpowiada literze “Z”. Nie pamiętam czy już wam o tym wspominałam, ale do każdej runy przypisane jest jakieś zwierzę. W przypadku Algiz tym zwierzęciem jest łoś, a konkretnie jego rogi.

Runa Durisaz 

Runa Durisaz przypomina dużą literę “D”, choć w pewnym sensie może też przywodzić na myśl “P”. Odpowiada jednak głosce “th”. Jest to runa konfliktów oraz silnych charakterów, a przypisane do niej zwierzę to wąż.

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *