Lifestyle

3 przeczucia, których nie wolno ignorować

Nie każdy wierzy w przeczucia, ale Antonio Damasio udowodnił, że jest to coś, co rodzi się w pewnej części naszego przodomózgowia, natomiast jego ośrodki znajdują się w naszym brzuchu. czyli tam gdzie mamy umiejscowioną czakrę sakralną. Osobiście myślę, że to właśnie dlatego kiedy się w kimś zakochujemy odczuwamy “motyle” w brzuchu, po prostu jest to przeczucie, że ta konkretna osoba w danym momencie do nas najbardziej pasuje. A jakich przeczuć nie wolno ignorować?

Poczucie, że jesteś w niebezpieczeństwie – kiedy poczujesz się nieswojo w czyimś towarzystwie lub w jakimś miejscu, prawdopodobnie Twoja podświadomość zarejestrowała coś, co może być potencjalnym zagrożeniem. Nie ignoruj tego sygnału.

Poczucie, że coś jest nie tak z twoim zdrowiem – Ciało często daje znać o chorobie w bardzo wczesnym stadium, ale zabiegani i zajęci często ignorujemy te sygnały, dlatego jeśli chcesz żyć kierując się swoją intuicją, wybierz się do lekarza.

Przyciąganie do danego tematu, hobby lub zawodu – twoja dusza wie, co jest dla Ciebie dobre. Czasem nasz logiczny rozum podpowiada nam, że dany zawód jest nieopłacalny, ale kiedy głęboko w sercu wiesz, że to właśnie chcesz robić w życiu, to znajdziesz sposób, by się w danym temacie realizować. 

Tarot Marsylski

Wróżę od 2018 roku. Moją misją jest wspieranie i pomaganie wszystkim tym, którzy potrzebują duchowego wsparcia, a moja dewiza brzmi: Zaufaj mi, jestem tarocistką i wiem co robię.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *